معرفی بهترین آموزشگاه های زبان انگلیسی

بهترین سایت آموزش های رایگان زبان انگلیسی از صفر تا صد از مکالمه تا گرامر

 


بهترین آموزشگاه های زبان انگلیسی در ایران:

 

۱-موسسه زبان ایران اروپا 

تنها موسسه ای است که با تمامی معیار های ما تطابق دارد موسسه زبان ایران اروپا تنها موسسه ای می باشد که در تمامی سایت ها و منابع خبری معتبر در رنک اول بهترین موسسات زبان در کشور قرار دارد و با وجود شعبات محدود ، بدون شک در سال های اخیر خود را به عنوان مطرح ترین موسسه آموزشی کشور معرفی نموده است.

این موسسه هم اکنون با دوشعبه در غرب تهران دارای بالغ بر ۱۵۰۰۰ نفر زبان آموز فعال در ۱۱ ساختمان مجهز می باشد.

از دیگر افتخارات این موسسه می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • دریافت تندیس برند ملی موسسات کشور
 • دریافت تندیس سه ستاره رضایتنمدی مشتری طی سه سال پیاپی از ۱۳۹۶ الی ۱۳۹۸ از سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان
 • انتخاب موسسه به عنوان واحد نمونه آموزشی توسط وزیران وقت دولت دهم
 • دریافت تندیس برند برتر موسسات آموزشی کشور
 • دریافت تندیس نشان کیفیت و بهره وری

 

تندیس برند ملی آموزشگاه ایران اروپا

 

به طور کلی معیارها و ملاک هایی که موجب می شود تا این آموزشگاه ها به عنوان یکی از بهترین مراکز آموزش زبان انگلیسی در سطح کشور یا جهان شناخته شوند استفاده از تجارب اساتید برجسته و خوشنام در این زمینه می باشد.

 

همچنین هر یک از این آموزشگاه ها به نوعی پشتیبانی زبان آموز را از همان مراحل مقدماتی تا پایان دوره های پیشرفته به روش های مختلفی انجام می دهند. این روش ها شامل پیگیری های تلفنی یا اینترنتی و نظارت بر روند آموزش زبان انگلیسی و پیشرفت های زبان آموز در این زمینه می باشد.

 

برخی از معتبرترین آموزشگاه های موجود در کشور که در این خصوص از روش های متنوع و پربازدهی استفاده می کنند و لازم است تا زبان آموز با نحوه فعالیت آنها آشنا شود تا با اطلاعات مناسبی نسبت به انتخاب این مراکز آموزشی اقدام کند.

 

همانطور که اشاره کردیم در انتخاب این مجموعه از موسسات آموزش زبان انگلیسی و آیلتس ایران سعی کرده ایم تا مزیت های استثنایی و منحصر به فردی را در نظر بگیریم که موفقیت شما را در آزمون آیلتس تا حدود زیادی تضمین می کند. این ویژگی ها عبارتند از:

 

 • بهره مندی از اساتید برجسته بین المللی به منظور آموزش آیلتس
 • تنوع در ارائه خدمات آموزشی و برگزاری دوره های آمادگی تا پیشرفته
 • بهره مندی از مشاوره و پشتیبانی لازم در آموزش زبان انگلیسی و آیلتس
 • قیمت مناسب و مقرون به صرفه
 • دسترسی آسان به مراکز و موسسات آموزش زبان انگلیسی

 

۲-موسسه گاما یا آموزشگاه زبان گاما ( مورد تایید همیارزبان)

 

 

آموزشگاه زبان گاما ادعا دارد که می توان در ظرف مدت زمان بسیار اندکی در حدود ۶ تا ۹ ماه شرایط قبولی و اخذ نمره آزمون آیلتس را برای فرد فراهم سازد.

 

بنابراین می توان گفت که تمرکز عمده این موسسه بر برگزاری دوره ها و آزمون های مرتبط با آزمون آیلتس می باشد که فعالیت های گسترده دیگری نیز در زمینه آموزش زبان انگلیسی  و تدریس زبان های معتبر جهان دارد. این موسسه آزمون آیلتس را با بهره گیری از توان اساتید داخلی که در این زمینه از تجارب بالایی برخوردار هستند انجام می دهد.

 

شعبات این موسسه در شهرهای تهران و شیراز واقع شده اند. موسسه گاما در خصوص برگزاری کلاس های کنکور و  پذیرش دانشجویان در خارج از کشور نیز فعالیت هایی دارد. موسسه گاما سابقه ای حدود ده سال در این زمینه دارد.

 

۳-آکادمی زبان اکسیر  ( مورد تایید همیارزبان )

 

آکادمی زبان اکسیر، با شعارِ “یک سبکِ زندگی”، عمیقا بر کیفیت آموزشی و برنامه ریزی برای دستیابی به اهداف تمرکز کرده و باور دارد موفقیت، به جز با ایجاد یک سبک زندگی اصولی امکان پذیر نمی باشد. موفقیت شما، در گرو انجام یک برنامه منسجم و اصولی تحت نظارت کارشناسان ارشد آموزش است.

 

قطعا اکسیر، تنها مرکز آموزشی می باشد که با ترکیب چندین عنصر، کیفیت آموزش را پس از دهه ها در ایران بالا برده است؛ اکسیر یعنی ترکیب عشق، هنر و آموزش.

 

اکسیر شروع فعالیتش با تمرکز بر آموزش و برگزاری دوره IELTS بود و با برند “اکسیر آیلتس” شناخته شد. اکسیر آیلتس IELTS Elixir، چکیده ی ده ها کتاب، جزوه و مجموعه آموزشی به علاوه سال ها تفکر، تجربه و تحقیق آموزشی است که به سادگی نوشیدن، کمک می کند متقاضیان آیلتس بر این آزمون چیره شوند.

 

از آنجا که مردم خواهان این کیفیت آموزشی بودند، تصمیم گرفته شد تا حیطه فعالیت گسترده تر شود و دوره های زبان عمومی، مکالمه انگلیسی، کلاس زبان، دوره گرامر انگلیسی (iGram) و آزمون های دیگر مثل اکسیر تافل و اکسیر PTE به برنامه دوره های آموزشی اضافه شد. این دامنه، به لطف خداوند، و با حمایت شما عزیزان، با حفظ کیفیت و استانداردها به افزایش خود ادامه خواهد داد.

 

به لطف خدا، و به همت بخش های آموزش، دپارتمان های رسانه، و IT، پلتفرم TelEx در تابستان ۱۳۹۸ راه اندازی شد و هم اکنون، دوره های آکادمی اکسیر به صورت آنلاین نیز در دسترس است. شما می توانید در دوره آنلاین IELTS و دیگر دوره های آنلاین تلکس شرکت کنید و از پشتیبانی بی قید و شرط و بینظیر اکسیر لذت ببرید.

 

امروز، تیم آموزشگاه زبان اکسیر درحال ایجاد فرهنگی درست برای حضور، زندگی و تحصیل در فضایی آکادمی با قدم اول، یعنی موفقیت در آزمون های آکادمیک مثل آیلتس می باشد. آموزش در آکادمی اکسیر فرد محور نبوده و اساتید آیلتس، سیستم جامع و یکپارچه ی “اکسیر آیلتس” را اجرا می کنند.

 

شما هم می توانید آیلتس را چون اکسیری سر بکشید و بر آزمون آیلتس چیره شوید.

۴-آموزشگاه زبان اسپیکان

اسپیکان برای آنهایی که در تهران زندگی می کنند، آموزشگاه شناخته شده ای است. این موسسه با ۱۰ سال سابقه درخشان با داشتن دپارتمان های تخصصی زبانهای انگلیسی، (IELTS,TOEFL,PTE)، آلمانی، فرانسه و ترکی استانبولی متشکل از اعضای هیئت علمی دانشگاه و برجسته ترین اساتید تهران و رضایت ۹۸/۵ درصدی زبان آموزان در مقاطع سنی کودکان، نوجوانان و بزرگسالان با ۲ شعبه در تهران (یوسف آباد و تهرانپارس) به عنوان یکی از بهترین و معتبرترین مراکز آموزش زبانهای خارجی در کشور به شمار می آید.

 

بهره گیری از سیستم آموزش بین المللی ESA، اساتید Native و تحصیلکرده دارای مدرک معتبر بین المللی، برنامه ریزی فردی همراه با آزمونهای سنجش پیشرفت، استفاده از بروزترین کتابها و نرم افزارهای کمک آموزشی روز دنیا، کلاسهای رایگان رفع اشکال، ارائه کارنامه پایان ترم اینترنتی و سامانه آزمون تعیین سطح آنلاین از جمله خدمات آموزشی نوین و بی رقیب این آموزشگاه و دلیل استقبال فراوان علاقمندان یادگیری زبان انگلیسی به این آموزشگاه می باشد.

 

سایر ویژگیهای برتر آموزشگاه زبان اسپیکان

 • کلاسهای فشرده مکالمه در ۴ تا ۶ ماه بصورت حضوری و آنلاین
 • برگزاری دوره های گروهی و خصوصی در ایام هفته و آخرهفته (پنجشنبه و جمعه)
 • برگزاری کلاسها به تفکیک رده سنی بزرگسالان، نوجوانان و کودکان
 • تنوع در ارائه دوره ها و زمانبندی کلاسها مطابق با روز و ساعت دلخواه شما
 • برگزاری کلاسهای تربیت مدرس (TTC) و استخدام نفرات برتر در پایان دوره
 • کلاس های مجهز به جدیدترین امکانات آموزشی جهت بهروری و بازدهی بیشتر
 • امکان ثبت نام و پرداخت اینترنتی از طریق سایت موسسه
 • اعطای مدرک معتبر پایان دوره مورد تایید وزارت آموزش و پرورش
 • عقد قرارداد با شرکتها، سازمانها، مهدکودکها و مدارس
 • خدمات مشاوره و اعزام دانشجو به کشور آلمان

شعبه یوسف آباد: ۰۲۱۸۸۰۱۷۰۳۹
تهران، یوسف آباد، خیابان فتحی شقاقی، مابین خیابان بیستون و میدان سلماس، پلاک۱۰۰
شعبه تهرانپارس: ۰۲۱۷۷۷۴۲۰۰۴
تهران، فلکه اول تهرانپارس، خیابان گلبرگ (امیری طائمه)، مابین چهارراه کیخسروی و رشید، پلاک۵۴

 

 

 

۵-آموزشگاه زبان ایران کمبریج

 

آموزشگاه زبان ایران کمبریج با بیش از یکدهه سابقه برگزاری دوره های تخصصی آموزش زبان برای تمامی زبانها تجربیات بسیار ارزنده ای را در زمینه برگزاری دوره های تخصصی آموزش زبان کسب نموده است.

 

این دوره ها بصورت کاملا آکادمیک و با هدف آمادگی شرکت در آزمون های بین المللی تدارک دیده شده است.و طبق متد و ساختار مورد تایید British Council پشرفت و برگزار خواهد گردید.این مرکز تمامی نکات مد نظر دانشگاه کمبریج را نیز مورد نظر در اجرا قرار داده است.

 

همکاری با مجرب ترین اساتید حال حاضر کشور که حداقل و کمترین مدرک تحصیلی آنها کارشناسی ارشد آموزش زبان انگلیسی میباشد کیفیت و ساختار آموزشی این مرکز را کاملا متمایز با سایرین نموده است.

 

ارایه متدها و تکنیک های برتر آموزش زبان پدید آورنده یک عصرنوین در صنعت آموزش زبان بوده است.که با ورود و اجرای این چارچوب نوین، ایران کمریج  قادر بوده تا زبان آموزان را در دوره های گروهی فوق فشرده در بازه زمانی کمتر از سه ماه از سطح مبتدی تا پیشرفته به سطوح حرفه ای و آماده شرکت در آزمون های بین المللی نماید. ( این بازه زمانی در دوره های خصوصی میتواند بازهم کوتاهتر و زودبازده تر ارایه گردد)

 

برگزاری دوره های منسجم و هدفمند سبب شده تا مخاطبین بیشماری به این سیستم جذب شده و در نتیجه تنوع بسیار بالایی در نحوه برگزاری دوره ها پدید آمده است.

 

به همین خاطر زبان آموز پس از انجام ثبت نام نهاینتا یکفهته منتظر شروع دوره خود خواهند ماند ( این نکته مهم را عزیزانی بیشتر متوجه خواهند بود که برای آغاز کلاس خود در بسیاری از مراکز تا یک فصل منتظر شروع کلاس خود میمانند ) و همچنین میتوانند با هربرنامه زمانی که در اختیار دارند،

 

ساعات متناسب با زمان خود را انتخاب نمایند.درکنار این کیفیت مثال زدنی ،درنظر گرفتن هزینه های معقول ومنصفانه امکان استفاده از این دوره ها را برای تمامی اقشار ساده تر و امکان پذیر ساخته است.( قیمت گذاری پکیج کامل آموزشی در این مرکز غیرقابل مقایسه با سایر مراکز در نظر گرفته شده است )

 

 

 

۶-زبان نصیر 

 

موسسه زبان نصیر با ۲۵ سال تجربه ارزش آفرینی و فعالیت در حوزه آموزش زبان های خارجی ، بزرگترین موسسه آموزشی در سراسر استان البرز است . فعالیت های موسسات زبان نصیر منحصر به استان البرز نبوده و تهرانی های عزیز نیز از امکانات با کیفیت نصیر در پایتخت نیز بهره مند هستند .

موسسه نصیر دارای ۷ شعبه فعال است . تمامی شعبات نصیر دارای ساختمان های مجهز چند طبقه ، و دارای تاییده های رسمی و مجهز به تمامی امکانات لازم و بروز می باشد . (شعبه تهران  همت ، شعبه مرکزی گوهردشت ، شعبه درختی ، شعبه عظیمیه ، شعبه مهرشهر ، شعبه فردیس ، شعبه انوشیروان)

تمامی شعبات نصیر در محلی دائمی و خریداری شده ، این امکان را برای خانواده های محترم فراهم نموده تا با خیالی آسوده ، سرمایه گذاری تحصیلی ارزشمندی را بدون نگرانی  از تغییر محل و آدرس ، صورت دهند . بیست و پنج سال پایداری در حوزه آموزش زبان کشور ، موید همین عزم راسخ مدیران نصیر است.

مجموعه نصیر توسط اساتید دانشگاه و نخبگان آموزش زبان اداره و مدیریت می گردد تا با ارائه آموزشی با کیفیت ، تجربه ای شیرین از زبان آموزی را برای شما به ارمغان بیاورد

.
از جمله امتیازات موسسات زبان نصیر می توان به موارد ذیل اشاره کرد :

۱)مدیریت علمی و دانشگاهی ۲)تحت لیسانس و پشتیبانی واحد خارج از کشور ( کانادا) فعالیت دارد . ۳)تمامی ساختمانهای نصیر بصورت مجتمع آموزشی بوده و تاییده و استاندارد های ویژه ساختمان آموزشی را کسب کرده است . ۴)نصیر از بزرگترین و معتبر ترین مراکز تربیت استاد و مدرس زبان می باشد . ۵)دارای گواهی کیفیت آموزشی ISO می باشد . ۶)مجهز به IELTS CENTER بوده  و آزمونهای منظم و استاندارد آیتلس را برگزار می کند ۷)نصیر در حوزه آموزش آنلاین بسیار فعال بوده و با امکاناتی کم نظیر و بستر و زیرساخت های قدرتمند ، از سراسر ایران و جهان ، دانشجو دارد . ۸)در حوزه آموزش کودکان بسیار فعال بوده و  مبدع و خالق تکنیک “آموزش حین فعالیت” برای اولین بار در ایران بود. ۹) فعال و پیشرو در حوزه آموزش زبانهای غیر انگلیسی (روسی ، آلمانی ، فرانسه ، عربی ، ایتالیایی ، کره ای ، چینی ، ژاپنی ، ترکی ، هلندی ) ۱۰)متخصص در آزمونهای دولینگو ، PTE و آزمونهای آمادگی دکتری  ، آمادگی آزمون گوته و…

 

 

 

۷-آموزشگاه سفیر گفتمان

 

این آموزشگاه از زمره آموزشگاه های دارای شعبات مختلف در سطح جهانی به شمار می رود که فعالیت های حائز اهمیتی در زمینه آموزش مقدماتی و پیشرفته زبان های مختلف داشته و از نظارت و پشتیبانی مناسبی به منظور حفظ و ارتقا سطح آموزشی و بهبود روند آموزش زبان انگلیسی برخوردار است.

 

بهره مندی از گواهینامه های کیفی ISO 9001 و  ISO 9002 از ویژگیهای این آموزشگاه و سایر موسسات و آموزشگاه های زبان انگلیسی در سطح کشور می باشد.

 

۸-کانون زبان ایران

 

یکی دیگر از موسساتی که در زمینه آموزش زبان انگلیسی در سطوح مقدماتی و پیشرفته فعالیت در خور توجهی را از خود نشان داده است کانون زبان ایران می باشد. این موسسه نیز مانند اغلب موسسات آموزش زبان انگلیسی از قدیم ترین کانون ها و آموزشگاه های مرتبط با فراگیری و آموزش زبان انگلیسی و سایر زبان ها می باشد.

 

برگزاری دوره های تقویتی و نیز سطوح مختلف آموزشی از مکالمه تا گرامر و قواعد دستوری به همراه ارائه مستندات آموزشی و منابع صوتی و تصویری یکی از روش های آموزش زبان انگلیسی در این آموزشگاه می باشد.

 

کانون زبان ایران به عنوان یکی از گزینه های قابل توجه زبان آموزان به شمار می رود که از پشتیبانی مناسبی در محیط مجازی و سایت معتبر اینترنتی بهره مند است.

 

نحوه ارائه دوره ها و نیز در اختیار نهادن منابع  از طریق اینترنت و حتی پرداخت شهریه نیز به صورت آنلاین از طریق درگاه های موجود در سایت این کانون انجام می گیرد که به مکانیزه کردن آموزش در این موسسه یاری رسانده است.

 

 

۹-موسسه سخن برتر

 

این موسسه که از پشتیبانی قوی و کارآمدی نیز بهره مند است اهداف کلی خود را بر فراگیری و پایه ریزی دوره های مختلف آموزش زبان انگلیسی به شیوه های مدرن تعریف کرده است. این موسسه با شعار شهریه پس از فراگیری زبان انگلیسی وارد این عرصه شده است و توانسته است به موفقیت های زیادی نیز در این زمینه دست پیدا کند.

 

دوره های برگزار شده در این موسسه مختص اصناف مختلف یا علاقمندان و نیز دانشجویان می باشد. این موسسه در زمینه آموزش مترجمان نیز گام های بلند و موثری برداشته و توانسته است بخشی از نیازهای سازمان ها و ادارات مختلف را به مترجمان زبده و مجرب تامین نماید.

 

موسسه سخن برتر در زمینه برگزاری دوره های مختلف و معتبری چون آیلتس نیز فعالیت های مناسبی دارد. تدریس خصوص زبان های معتبر جهان نیز از جمله فعالیت های دیگر این موسسه به شمار می رود

 

۱۰-آموزشگاه زبان ایران آکسفورد IELTS

 

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد نیز یکی دیگر از موسسات آموزشی در زمینه آموزش آیلتس و نیز سایر آزمون های معتبر بین المللی به شمار می رود. این موسسه که به نوعی می تواند در زمره بهترین موسسه آیلتس ایران قرار گیرد توانسته است با بهره مندی از دوره های جامع آزمون آیلتس و استفاده از سوابق درخشان اساتید native به موفقیت های قابل توجه و ارزشمندی در این زمینه دست پیدا کند.

همچنین برخورداری از امتیازاتی از قبیل عضویت در کانون دبیران زبان دانشگاه آکسفورد و نیز برگزاری دوره های تخصصی از قبیل کلاس های آموزش TCF – TCFq – TEF – DALF – DELF – DELE از دیگر افتخارات این موسسه که می توان آن را در گروه ۱۰ گانه بهترین موسسه آیلتس قرار دارد نیز اشاره کرد. این آموزشگاه به نام موسسه زبان ایرانیان نیز شناخته می شود که برای علاقه مندان و زبان آموزان در زمینه زبان های متعدد خارجی نامی آشنا می باشد.

یادگیری نکات اولیه گرامر

۱- بخش های مختلف هر زبان را بشناسید

basics of grammar

این ها همان انواع کلماتی هستند که زبان های خارجی را می سازند و تقریبا در همه زبان های انگلیسی، فرانسوی، آلمانی، عربی، ترکی و … مشترک هستند. منظورمان، اسم، فعل، قید، صفت، حروف اضافه، ضمیرها، پیشوندها و پسوندها هستند.

 • اسم ها: کلماتی هستند که یک عملی را در جمله انجام می دهند. مثل یک شخص، مکان، حیوان، چیز، مفهوم و… (که در هر زبانی ممکن است متفاوت باشند)
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در فارسی بلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.